Atribuită Cumpărare directă

Executam lucrari de intretinere a drumurilor, pietruire ulite satesti conform oferta 3862/31.07.2020

Număr anunț
DA26070404
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
MARIMAR M.M. SRL (CUI 10518957)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294.117,64 RON
Valoare atribuită
294.117,64 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294.117,64 RON

din 294.117,64 RON estimat