Atribuită
Cumpărare directă
Set piese STIHL FS 460 : Bobina inductie – piesa de origine Stihl - 41474004718 1 bc. x 182,10 Cablaj carburator – piesa de origine Stihl - 41474301000 1 bc. x 79,60 Bujie – piesa de origine Stihl - 00004007011 1 bc. x 6,90 Rola demaror – piesa de origine Stihl - 41471952000 1 bc. x 5,80 Volanta – piesa de origine Stihl - 41474001200 1 bc. x 272,90 Rezervor – piesa de origine Stihl - 41473500404 1 bc. x 155,70 Carcasa – piesa de origine Stihl - 41471600617 1 bc. x 160,10 Reductor – piesa de origine Stihl - 41476400104 1 bc. x 581,90 Clichet starter – piesa de origine Stihl - 41161957200 2 bc. x 5,20
- Număr anunț
- DA26053043
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.455,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.455,40 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.