Atribuită
Cumpărare directă
Demontare si montare pereti rigips,racordare cu montare filtre ptr masini de spalat instrumentar medical,reparatii la racordul de canalizare si ptr bransamentul de apa,inlocuire robineti diferite dimensiuni si inlocuirea traseului de apa rece cu teava de PPR, montarea masinilor de spalat instrumentar. Lucrarile se vor executa conform antemasuratorii nr. A1547 din 29.06.2020, verificata tehnic de C.D.I. nr 4 Focsani cu adresa nr A6904 din 07.07.2020. Durata de executie este de 5 zile de la ordinul de incepere al lucrarilor. Garantia lucrarilor este de 24 luni
- Număr anunț
- DA26047784
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.872,52 RON
- Valoare atribuită
- 5.872,52 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.