Atribuită Cumpărare directă

Cleste hidraulic Yato , pentru sertizat cabluri, 12 T, max. 240 mmp Buc 1.00, pret unitar 328.16 lei Cleste pentru sertizat profile metalice de gips-carton, utilizare cu o mana Buc 2.00, pret unitar 224.75 lei Cleste de faltuit la 90° - 60 mm Buc 2.00, pret unitar 240.94 lei 428/4AGPB Set clesti cu parghii pentru sertizare cu falci de rezerva Buc 2.00, pret unitar 283.21 lei 7441A Cleste reglabil cu falci intrepatrunse si maner plastizolat 250 mm Buc 6.00, pret unitar 28.75 lei 449/1PYTHON Cleste reglabil pentru instalatii 300 Buc 4.00, pret unitar 97.29 lei 480/6 Cleste tevi cu gura la 90 model suedez 3" Buc 4.00, pret unitar 225.03 lei conform ofertama

Număr anunț
DA26062865
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.287,73 RON
Valoare atribuită
3.287,73 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.287,73 RON

din 3.287,73 RON estimat