Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de mentenanta la aplicatia informatica pentru evidentierea contabila a veniturilor bugetului local si intocmirea registrului Registru Carte Mare, constau in intretinerea si actualizarea aplicatiei contabile SAH CARTE MARE in conformitate cu Legea Contabilitatii nr. 82/1991 cu modificarile si completarile ulterioare, Ordinul MFP nr. 2634/2015 privind documentele financiar-contabile si Ordinele MFP nr. 1917/2005 si nr. 1998/2019. Se va incheia un contract de servicii. Cantitatea reprezinta prestarea serviciilor pentru o perioada de 2 luni., august si septembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26061343
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
- Furnizor / câștigător
- SISTEME DISTRIBUITE SRL (CUI 8506640)
- Cod CPV
- 72260000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.