Atribuită Cumpărare directă

DISPOZITIV MEDICAL CONFORM MDD 93/42/EEC ! Manusi de examinare DIN NITRIL, NEPUDRATE, de culoare albastra, de unica folosinta, nesterile, ambalate 100 buc.cutie, 1.000 buc/bax, cu marca CE, de foarte buna calitate / AQL 1.5 ! Marimile disponibile sunt Mici (S), Medii (M), Mari (L) , Foarte Mari (XL), ! Producatorul este certificate CE si ISO pentru productia de produse medicale! Societatea noastra este importatorul direct al acestor produse si suntem certificati ISO pentru importul si distributia de produse medicale ! Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA26068318
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat