Atribuită Cumpărare directă

pachet materiale de constructii Primaria Visina.Biserica pat cablu10x4.62 riglete2x13.45 riglete4x10.08 diblu60x0.71cablu22x0.02 negrese 100x0.67 stecher2x9.24 banda iz.1x2.94 pe2x3.36 cot pe2x7.14 dop 1x8.4 mufa bz2x6.72

Număr anunț
DA26067594
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,90 RON
Valoare atribuită
345,90 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,90 RON

din 345,90 RON estimat