Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ANTIMICROBIAN VENTILATIE FILTRU ANTIBACTERIAN SI ANTIVIRAL DE UNICA FOLOSINTA PT VENTILATOARE MECANICE SAU APARATE DE ANESTEZIE FILTRAREA BACTERIILOR 99,999% EFICIENTA FILTRARII 99,999 % VOLUMUL FLUXULUI 150-1500 ML LA 30-60-90 L/MIN SPATIU MORT 55 ML PORT CO2 CARCASA EXTERIOARA DIN POLIPROPILENA INTERIOR HARTIE MEDICALA CARE PASTREAZA UMEZEALA SI O MEMBRANA.

Număr anunț
DA26069417
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
42913500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat