Atribuită Cumpărare directă

Cartus Calibrare;Calibrator SO2 si Sol deproteinizanta pentru analizorul de gaze sangvine Nova CCX

Număr anunț
DA26066575
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
EROMEDIKS SRL (CUI 20285271)
Cod CPV
24950000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.675 RON
Valoare atribuită
5.675 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.675 RON

din 5.675 RON estimat