Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (expert cooptat) privind raspunsul la solicitarile de clarificari privind documentatiile tehnice si verificarea, din punct de vedere tehnic, a conformitatii ofertelor tehnice/financiare cu cerintele documentatiei de atribuire in cadrul procedurii simplificate pentru atribuirea contractului de achizitie publica de lucrari avand ca obiect „Modernizare strada acces Octavian Goga” (anunt publicat in SEAP sub nr. SCN1072151/24.07.2020), . Raportul de specialitate intocmit de expertul cooptat va facilita comisiei de evaluare adoptarea deciziilor in cadrul procesului de analiza a ofertelor si de stabilire a ofertei castigatoare.

Număr anunț
DA26048674
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
NEO PLAN SRL (CUI 17050348)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat