Atribuită
Cumpărare directă
1 Hartie copiator A4 Maestro top 15 2 Liniar plastic 30cm buc 2 3 Pix cu bila Ek U28 cu mecanism albastru buc 14 4 Corector fluid EK cu pensula buc 2 5 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 2 6 Folie protectie documente A4 Noki 100/set set 1 7 Plic C6 autoadeziv cod 2201 buc 100 8 Cartus toner HP 17A fara cip buc 1 1 Toner Canon IR2525/IR2530C-EXV 33 compatibil Rainbow buc 2 1 Condica prezenta A4 Rosetta bloc 1 2 Capse 24/6 Epene buc 5 3 Agrafe 28mm cut 5 4 Pix cu gel Ek G-Tone albastru buc 4 5 Hartie copiator A4 Eurobasic top 10 6 Dosar cu sina Rosetta buc 50 7 Dosar pp Noki rosu buc 25 0. 8 Pix cu bila Ek U28 cu mecanism albastru buc 10 9 Cartus toner Q2612A Katun buc 7 10 Folie protectie documente A4 Noki 100/set set 2
- Număr anunț
- DA26098465
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992,16 RON
- Valoare atribuită
- 992,16 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.