Atribuită Cumpărare directă

Cosul de gunoi cu pedala, cu capac rosu, verde, albastru si galben, recomandat pentru sortarea selectiva a deseurilor. Un cos de gunoi simplu de manevrat, datorita pedalei cu care este dotat. Pedala aduce un plus de confort, dar si de igiena, pentru ca utilizatorul nu are nevoie sa atinga cosul pentru a arunca gunoiul. Cosul este dotat cu un maner cu ajutorul caruia acesta poate fi golit sau mutat cu mare usurinta de catre personalul responsabil. Il recomandam in special pentru spatii cu trafic redus in care sortarea rapida a deseurilor este necesara. Produsul este realizat dintr-un plastic rezistent. Caracteristici: Capacitate: 10 litri Dimensiune cos gunoi cu pedala : 30 cm inaltime si diametru 27 cm. Culori disponibile: rosu, galben, albastru, verde. Dorim capac albastru.

Număr anunț
DA26080010
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,30 RON
Valoare atribuită
236,30 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,30 RON

din 236,30 RON estimat