Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE PRODUS UM CANTITATE PRET VALOARE Marker vopsea Schneider 270 buc 10 7,50 75,00 File plastic A4, 100/set set 5 5,95 29,75 Capse 24/6 cut 5 0,75 3,75 Agenda nedatata buc 5 8,00 40,00 Banda corectoare Stanger buc 10 3,25 32,50 Carton Multicopy A4 160g top 10 28,00 280,00 Hartie copiator Artist A4 top 5 11,65 58,25 Suport mesh 4 comp buc 1 8,00 8,00 Roller gel buc 17 1,85 31,45 Tus stampila Stanger buc 1 3,50 3,50 Rezerva cub alb buc 3 2,25 6,75 Radiera HZ buc 2 0,85 1,70 Servieta organizer 24comp buc 2 35,00 70,00 Mapa 13 comp Q Connect buc 2 22,00 44,00

Număr anunț
DA26074374
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
Furnizor / câștigător
RTC TORA TRADING SRL (CUI 3517533)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,65 RON
Valoare atribuită
684,65 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,65 RON

din 684,65 RON estimat