Atribuită Cumpărare directă

RCA Date despre asigurare/ – RCA –SKODA OCTAVIA- Valabilitate – 12 LUNI (20.08.2020-19.08.2021) Prima de asigurare –843 RON Conditii de plata CASCO Date despre asigurare/ – CASCO –SKODA OCTAVIA Valabilitate – 12 LUNI (13.08.2020-12.08.2021) Prima de asigurare –3465 RON Conditii de plata

Număr anunț
DA26097904
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.308 RON
Valoare atribuită
4.308 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.308 RON

din 4.308 RON estimat