Atribuită Cumpărare directă

Breloc cu tun in miniatura cu roti mari, functionale. Material: aliaj metalic pe baza de zinc.

Număr anunț
DA26080955
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
MEDIEVALUM EXIM SRL (CUI 15262387)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,60 RON
Valoare atribuită
369,60 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,60 RON

din 369,60 RON estimat