Atribuită
Cumpărare directă
Se va incheia un act aditional la contravctul existent cu numarul 2548 din data de 18.06.2020 cu o valabilitate de 12 luni incepand cu data de 08.08.2020 pentru Servicii de Asigurare de Raspundere Civila Auto RCA la un AUTOTURISM marca SMART EQ forfor; Tip 451; Categorie M1; NUMAR DE IDENTIFICARE W1A4530911Y243940; AN FABRICATIE 2019; NUMAR OMOLOGARE DE TIP e1 2001/116 0413 42; NUMAR NATIONAL DE REGISTRU AASM112D11C10EE .
- Număr anunț
- DA26073811
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849,02 RON
- Valoare atribuită
- 849,02 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.