Atribuită
Cumpărare directă
PIEPT PORC FEL.KG TAV. KG 1,064 16.84 FRIPT.SPATA PORC KG TAV KG 2,160 34.97 ANTRICOT VITA FEL.TV.KG KG 0,980 30.16 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 1 buc 13.75 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 1,260 2.87 RIDICHI IT 125G CI BU 2 buc 4.56 SFECLA ROSIE RO KG C.II KG 2,160 4.26 VARZA ALBA RO KG CI KG 5,600 7.45 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 7 buc 5.74 MARAR RO. LG. C.I LG 7 buc 6.37 LEUSTEAN RO LG CI BU 7 buc 6.37 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 5,000 7.75 USTUROI CN. KG. C.I VRAC KG 1,160 16.27 ARDEI KAPIA ROSU RO.KG CI KG 2,280 17.94 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 2,220 4.66 PERE ABATE CL. KG C.I VRA KG 2,800 26.57 BANANE CI KG C.I VRAC KG 2,940 11.29 NECTARINE GR KG C.I VRAC KG 2,400 14.74 ROSII RO KG VRAC KG 2,240 8.74 MAZ.MASL.NEG.FARA SAMB.80 BO 10 buc 142.7 TGE ULEI DE MASLINE EXTRA ST 2 buc 57.24 ZUZU LAPTE INTEGRAL 3,5% BU 4 buc 37.76 CORONITA ZAH.PUDRA500G PG 4 buc 8.40 BANEASA MACCARONI 500G PG 10 buc 22.80 RUF DROJDIE USCATA 7G PC 20 set 55.20 FUCHS CURCUMA PUDRA 55G CU 6 buc 65.76 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 30 buc 32.70 DELACO CASC.DEFAM.FELII 5 BU 4 buc 78.28 PRODLACTA TELEMEA VACA 40 BU 6 buc 57.42 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 3 buc 42.90 OLYMPIA BORS 1L BU 6 buc 14.34 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 6 set 33.18 MILLI UNT 82% 200G BU 10 buc 100.00 AS.OUA COD3 CLASA L 30BUC CA 1 bax 11.40 NEGRO SAL.ICRE C.C.3+1. IF 1 set 17.52 CAMPIS CRENVURSTI CU PUI BU 6 buc 40.14 CAMPIS SUNCA PRAGA FEL.40 B
- Număr anunț
- DA26069599
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.659,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.659,19 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.