Atribuită Cumpărare directă

• material:crom molibden • forjata, calire si revenire totala • acoperire prin brunare dupa standardul DIN 12476 • in conformitate cu standardul ISO 2725-2(numai dimensiunile in mm) Dimensiune cheie - 24, 27, 30, 32

Număr anunț
DA26087623
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44522200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,11 RON
Valoare atribuită
541,11 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,11 RON

din 541,11 RON estimat