Atribuită Cumpărare directă

Ultrastop solutie antiaburire (antifrog) spray, 15 ml Solutia antiaburire UltraStop este un produs special pentru mai multe tipuri de lentile medicale. Oglinzile de examinare, endoscoapele si dispozitivele similare pentru aplicații chirurgicale aseptice pot fi protejate la fel de usor, simplu si sigur ca si ocularele si obiectivele unui microscop. Solutia UltraStop a fost dezvoltata de catre medici si oameni de stiinta bazat pe cele mai recente studii. Produsul contine o combinatie speciala de componente active de suprafata dizolvate intr-o matrice apoasa alcoolica. Eficienta UltraStop se realizeaza prin formarea unui strat special pe suprafata obiectului tratat. Datorita acestui strat extrem de subtire si transparent formarea de picaturi, precum si aburirea este complet eliminata.

Număr anunț
DA26075828
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33698000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat