Atribuită Cumpărare directă

perforator metalic, capacitate de perforare 65coli, distanta intre perforatii 80mm, prevazut cu distantier, zona de fixare laterala a foilor are un unghi de 90 de grade pentru a gauri egal distanta foilor Noki STD P-865

Număr anunț
DA26070220
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30197330-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,76 RON
Valoare atribuită
122,76 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,76 RON

din 122,76 RON estimat