Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor SB 12 GZS

Număr anunț
DA26070787
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
EMILIAN SRL (CUI 3351243)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,80 RON
Valoare atribuită
734,80 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,80 RON

din 734,80 RON estimat