Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitionarea unui numar de 10 cutii a 100 buc./cutie cu manusi latex marimea M; 10 cutii a 100 buc./cutie cu manusi latex marimea L; 10 cutii a 100 buc./cutie cu manusi latex marimea XL.

Număr anunț
DA26075551
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
INL BRAND SRL (CUI 25377120)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat