Atribuită Cumpărare directă

dim. 1800x750xh. 770 mm, constituită din: BAZA DE METAL MODULARĂ - Structura de sprijin din tub de oțel vopsit cu pulbere epoxidică; - Picioare de nivelare din oțel acoperite cu material plastic antiacid; BLAT LAMINAT - Suport de PAL cu impermeabilitate clasa E1, acoperit pe ambele părți cu strat de plastic melaminat; - Finisaj de cuarț rezistent la zgâriere CLASSE, ignifugat; - Grosime 30 mm. CASETIERA - Structura și ușile din PAL rezistent la apă din clasa E1; - Melamină ignifugă CLASSE1 finisaj de cuarț rezistent la zgârieturi; - 3 sertare cu ghidaje culisante pe rulmenți, cu sistem de oprire; - Mânere din oțel acoperite cu vopsele epoxidice; - Suport din oțel vopsit cu pulberi epoxidice, cu 4 roti din cauciuc, dintre care 2 cu frâne.

Număr anunț
DA26097806
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
C.T.S. ROMÂNIA SRL (CUI 16809831)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.130 RON
Valoare atribuită
9.130 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.130 RON

din 9.130 RON estimat