Atribuită Cumpărare directă

CEAFA OS FELIATA CONG.KG KG 5,520 ARPIS MALAI DEGERM1KG PG 3 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 15 OLYMPIA BORS 1L BU 1 OLYMPIA BORS CU LEUSTEAN BU 3 AGRICOLA COCOSEL PADURE C KG 3,580 ARDO BROCCOLI MIX 2,5KG BU 1 BOND.ROYAL MIX CL.CG.2500 BU 3 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 4 DORADA 400-600 GR KG KG 9,145

Număr anunț
DA26103644
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,28 RON
Valoare atribuită
609,28 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
09.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,28 RON

din 609,28 RON estimat