Atribuită Cumpărare directă

set format din 8 pag

Număr anunț
DA26063149
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PRODUCTION GRUP SRL (CUI 6844041)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.684 RON
Valoare atribuită
3.684 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.684 RON

din 3.684 RON estimat