Atribuită Cumpărare directă

Husa de protectie raft, tip sac, dimensiune 100x165x50 , material textil - minimat , set 4 buc

Număr anunț
DA26073008
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SPORT BRANDS ARTS SRL (CUI 36336398)
Cod CPV
30194900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat