Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar iTRACK 5 Autovehicule - Costul abonamentului include transferul de date GPRS - Include suport cartografic online - Include aplicatie iTrack mobile pentru iOS sau Android - Include custodie echipamente GPS IT11+LVCAN - Include suport si asistenta tehnica pe toata perioada contractului

Număr anunț
DA26081847
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
Furnizor / câștigător
ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
Cod CPV
79714100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631,25 RON
Valoare atribuită
1.631,25 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.631,25 RON

din 1.631,25 RON estimat