Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse piese schimb motocoasa Maruyama, care sa contina: Sfoara demaror: 30 m Cap damil Maruyama: 14 buc Cutit taiere Mruyama: 1 buc Cutit Taiere 3 brate: 3 buc Ham Maruyama: 1 buc Aparatoare Cap Damil: 5 buc Lama taiare fir damil: 5 buc Bujii: 20 buc Motor Maruyama: 1 buc Aprindere Maruyama 1 buc Extenseie aparatoare 5 buc
- Număr anunț
- DA26099827
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- COM ROM KARNAK SRL (CUI 1932150)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.315,35 RON
- Valoare atribuită
- 5.315,35 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.