Atribuită Cumpărare directă

servicii de incarcare, verificare si reumplere stingatoare tip P1

Număr anunț
DA26094505
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
STING SAL GROUP SRL (CUI 34959543)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat