Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CONFORM ANUNT ADV 1160446 1 Saci menaj negri 35L 50/rol 50x70 rol 284 2 Saci menaj 120L 10 buc/rol 70x110 rol 1010 3 Saci menaj albi 120L 10/rol rol 150 4 Lavete universale 3 culori/set set 15 5 Bureti vase 9x6x3 buc 205 6 Sapun lichid 5L lit 120 7 Praf de curatat 500 gr buc 4 8 Galeata cu storcator 12L buc 4 9 Matura pvc interior buc 106 10 Coada lemn matura/mop buc 72 11 Faras pvc buc 4 12 Hartie igienica 2 str rol 120 13 Mop bumbac 200- 250 gr rezerva buc 62 14 Rola prosop bucatarie 20ml 2/set buc 660
- Număr anunț
- DA26091579
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.423,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.423,45 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.