Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb pentru reparatia cazanului 2, conform PV nr. 810/27.05.2020: electrod de aprindere dreapta (205 lei), electrod de aprindere stanga (205 lei), Set element filtrant (425 lei), Deflector inelar (1410), cap de aprindere (3880 lei).

Număr anunț
DA26099663
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
31161800-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.125 RON
Valoare atribuită
6.125 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.125 RON

din 6.125 RON estimat