Atribuită
Cumpărare directă
Microdisc de hartie impregnat cu 20 mcg amoxilina si 10 mcg acid clavulani, inscriptionat conform prescurtarii stabilite international, conform standardelor EUCAST/CLSI. Cartus*50discuri.Marca CE.Produs UK DESCRIERE: Disc de hartie impregnat cu 100 mcg piperacillin si 10 mcg tazobactam. catus*50discuri.Marca CE.produs UK DESCRIERE: Acest test este utilizat pentru detecția enzimei citocrom oxidază (oxidaza) la bacteriile Gram-negative care produc această enzimă, cum ar fi Neisseria sau Pseudomonas. Cutie*25 stripur DESCRIERE: Test rapid imunocromatografic pentru detectia din ser/plasma a antigenului de hepatita B. Kit*25 casete DESCRIERE: Test rapid imunocromatografic utilizat pentru detectia anticorpilor de hepatita C in ser/plasma. kit*25 casete PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26086665
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,80 RON
- Valoare atribuită
- 220,80 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.