Atribuită Cumpărare directă

CONDITII CONFORM CONTRACT august,septembrie,octombrie

Număr anunț
DA26064897
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PREST SERV INTERNATIONAL SRL (CUI 15866243)
Cod CPV
15111100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.465 RON
Valoare atribuită
21.465 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.465 RON

din 21.465 RON estimat