Atribuită Cumpărare directă

laveta microfibra 30x30 - 200buc hartie igienica 3 str. 10buc/set - 300set prosop hartie 2str. 2role/set - 250set rezerva mop 350gr - 50buc manusi menaj - 300buc saci menajeri 35L - 45role saci menajeri 120L - 250role saci menajeri 240L - 10role burete vase canelat - 50buc manusi latex 100buc/cut - 40cut

Număr anunț
DA26078390
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.272,05 RON
Valoare atribuită
5.272,05 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.272,05 RON

din 5.272,05 RON estimat