Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE - SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 Servicii de formare profesionala 1 Achiziții publice. Practică și actualizări legislative ; SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE I
- Număr anunț
- DA26094096
- Autoritate contractantă
- Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.480,67 RON
- Valoare atribuită
- 5.480,67 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.