Atribuită
Cumpărare directă
DIBLU 10*140 BUC 20 0.588 HOLSURUB 6*140 BUC 20 0.294 DIBLU 8*60 BUC 20 0.126 SURUB 6*70 BUC 20 0.21 PIULITA 6 BUC 20 0.042 AUTOF 4.8*25 BUC 60 0.168 DISC 115*1 BUC 10 2.941 SACOSA BUC 1 0.67 TV 30*20*2 ML 30 5.21 TV 30*30*3 ML 18 8.7394 PLASA 1.70/20M BUC 1 99.16 ELEMENT MOLID 3/5-4ML BUC 6 8.4033 SARMA SN 2 KG 1.6 5.8813 SARMA NG 1.18MM KG 0.9 4.6222 CIMENT BUC 2 10.085 TABLA CUTATA BUC 10 30.252 APLICA LED BUC 1 21.85
- Număr anunț
- DA26078364
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,66 RON
- Valoare atribuită
- 886,66 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.