Atribuită
Cumpărare directă
Culoare: alb Marimi: 6-65-7-75-8-85 Compozitie Material:latex Caracteristici: -manusi pentru interventiile chirurgicale invazive in conditii sterile -ofera protectie si confort in mediile aseptice -sunt rezistente si elastice avand suprafata texturata -manusile chirurgicale au o forma anatomica si sunt diferite pentru cele doua maini -usor pudrate si sterile -de unica folosinta -sunt hipoalergenice, reducandu-se potentialele reactii alergice cu pielea medicului cat si a pacientului.
- Număr anunț
- DA26100564
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.072 RON
- Valoare atribuită
- 1.072 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.