Atribuită
Cumpărare directă
S 3131 C FILTRU AER HABITACLU - SOFIMA - 1 x 36,18 lei O0232DREIS FILTRU ULEI - DREISSNER - 1 x 11,23 lei F026400103 FILTRU AER - S 0103 - BOSCH - 1 x 36,86 lei F0030DREIS FILTRU COMBUSTIBIL - DREISSNER - 1 x 11,93 lei 37319F FILTRU ULEI FEBI - 1 x 14,20 lei F026400103 FILTRU AER - S 0103 - BOSCH - 1 x 36,86 lei F0030DREIS FILTRU COMBUSTIBIL - DREISSNER - 1 x 11,93 lei S 3131 C FILTRU AER HABITACLU - SOFIMA - 1 x 36,18 lei
- Număr anunț
- DA26091398
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 42913000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,37 RON
- Valoare atribuită
- 195,37 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.