Atribuită Cumpărare directă

30 buc Tableta Huawei MediaPad T3 10, Quad Core, 9.6", 2GB RAM, 32GB, 4G, Space Gray [53010NYT] 10 buc Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus, Octa-Core, 10.3", 4GB RAM, 128GB, 4G, Iron Grey [ZA5V0041BG]

Număr anunț
DA26079149
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.159,08 RON
Valoare atribuită
26.159,08 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.159,08 RON

din 26.159,08 RON estimat