Atribuită Cumpărare directă

Manusi latex pudrate unica folosinta 100buc/cut Marimi: M-3 cutii XL-3cutii

Număr anunț
DA26073665
Autoritate contractantă
Termo Calor Confort S.A. (CUI 27374805)
Furnizor / câștigător
EVIDENT VERIAN SRL (CUI 38456153)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,40 RON
Valoare atribuită
239,40 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,40 RON

din 239,40 RON estimat