Atribuită Cumpărare directă

Beton gata de turnare C12/15 S2 0-16MM (B200) necesar pentru construire platforme gunoi selectiv.

Număr anunț
DA26069877
Autoritate contractantă
COMUNA HELESTENI (PRIMARIA COMUNEI HELESTENI) (CUI 4541300)
Furnizor / câștigător
ALL CONCRETE A.G. SRL (CUI 25688879)
Cod CPV
44114100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.782 RON
Valoare atribuită
2.782 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.782 RON

din 2.782 RON estimat