Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse piese de schimb pentru tractorasul de tuns gazonul MDT, care sa contina: Cutit taiere stanga-dreapta 2 buc Butuc tractoras MTD 2 buc Rola intindere tractoras MTD 1 buc Curele mars MTD 2 buc Curele cutite MTD 2 buc Cablu acceleratie 2 buc Surub MTD 2 buc Cutite tractor 2 buc

Număr anunț
DA26100106
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
COM ROM KARNAK SRL (CUI 1932150)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.931,24 RON
Valoare atribuită
2.931,24 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.931,24 RON

din 2.931,24 RON estimat