Atribuită Cumpărare directă

Lucrarii de decolmatare a materialului vegetal (excavat stuf si sedimente ) la Lacul Orasului Stei pe o suprafata de aproximativ 8000 mp.

Număr anunț
DA26065236
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
ADE & NATY TEHNIX SRL (CUI 35772321)
Cod CPV
45112000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat