Atribuită Cumpărare directă

Stingatoare incendiu, comuna Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de oferta nr.7055 din 06.08.2020 si a Referatului nr.6859 din 30.07.2020.

Număr anunț
DA26103065
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI 17562747)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.710 RON
Valoare atribuită
5.710 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.710 RON

din 5.710 RON estimat