Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. Program extern cu 12 participari (12 flacoane); Hepatite (AgHBs , Anti HAV; Anti HAV Ig G; Anti HAV Ig M; Anti-HBc; Anti-HBc IgG; Anti-HBc IgM; AntiHbe; Anti Hbs; ) Anti HCV, Anti HTLV1; HIV (Anti-HIV-1; Anti-HIV-1/2; Anti-HIV-2; HIV-1 Ag) Syphilis (Anticorpi Non Treponema; Ac Treponema pallidum; Treponema pallidum IgG; Treponema pallidum IgM)
- Număr anunț
- DA26103756
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.