Atribuită
Cumpărare directă
Disc reflectorizant cu culorile ODD cu dispozitiv de prindere, dimensiune diametru 6cm, orificiu de prindere pe margine, material latex sau material plastic moale, la interior imprimat fata-verso cu roata culorilor ODD, dispozitiv metalic de prindere tip lantisor, conform modelului agreat cu beneficiarul. Furnizorul va prezenta o mostra de disc reflectorizant iar ulterior acceptului din partea beneficiarului va fi finalizata comanda.
- Număr anunț
- DA26069541
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI 33941343)
- Cod CPV
- 44618350-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.