Atribuită
Cumpărare directă
plasa bz.2x247.9 cupla2x12.61 pila1x10.92 smilgher4x2.94 pensula1x7.56 vopsea3x24.79 suruburi10x1.01 suruburi5x1.51 ciocan1x29.41 doze gaz4x7.14 furtun28x9.24 saiba40x0.71 ruleta1x19.33 furtun apa4x14.29 adeziv termo4x29.41 polistiren1x113.45 coltare plasa10x5.46 plasa bz 2x247.9 plasa bz 2x247.9
- Număr anunț
- DA26067664
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.342,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.342,09 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.