Atribuită
Cumpărare directă
1)Autoritate Contractanta: SERVICIUL PUBLIC JUDEŢEAN SALVAMONT -SALVASPEO DÂMBOVIŢA 2) Tip asigurare –RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri – raspunderea civila fata de terti 4) Valabilitate: 12 luni,de la 15.08.2020 pana la 14.08.2021 5) Prima de asigurare 478 lei pentru DB12CJD BOMBARDIER (COMMANDER CAN - AM 1010) si 119 LEI pentru DB10NDN REMORCA O2 (TRANSPORT VEHICULE 6) Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA26098383
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 597 RON
- Valoare atribuită
- 597 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.