Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: apa oxigenata x 200 ml-8 buc rivanol x 200 ml-8 bucati alcool sanitar 500 ml- 8 bucati fasa tifon 10/5 -8 bucati fasa tifon 5/4- 8 bucati leucoplast 5/3-8 bucati leucoplast 2.5/2.5 - 8 bucati comprese sterile 10/8 - 8 bucati vata hidrofila 100 g- 8 bucati plasturi 6/8 - 8 bucati algocalmin cp- 8 bucati algocalmin fiole - 8 bucati spray Raniseptol- 8 bucati
- Număr anunț
- DA26101066
- Autoritate contractantă
- TRANSURBIS (CUI 10683385)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA ELNIOT S.R.L. (CUI 30620926)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564,30 RON
- Valoare atribuită
- 564,30 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.