Atribuită Cumpărare directă

Denumire UV Pret SUNCA PRAGA CCA. 2,5KG – 2,970 kg – 170.91 PASTRAMA AFUMATA KG – 0,670 kg – 94.95 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BUC – 7 seturi – 71.4

Număr anunț
DA26083671
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,77 RON
Valoare atribuită
185,77 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,77 RON

din 185,77 RON estimat